FAQs Complain Problems

कर्मचारीहरु

Section:
Photo Name Designation Section Email Phone
भक्तिराम मरासिनी प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत info@resungamun.gov.np ९८५७०६७७५०
Section: प्राविधिक शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
ई. कृष्ण कोइराला इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ९८५६०६७६५३
नेत्रप्रसाद खनाल सव. ओभरसियर प्राविधिक शाखा ९८५७०६७९९९
चक्रबहादुर खत्री सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ९८५७०६४३६९
सन्दिप खनाल अ.स. इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ९८५७०७२६१३
रिचा शर्मा सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ९८०३१०४५३९
प्रविन घिमिरे अ.स. इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ९८४७४६५६४०
प्रकाश बुढाथोकी अ.स. इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ९८२९५५७९०४
आयुष घर्ति अ.स. इन्जिनियर प्राविधिक शाखा ९८६९२०६४०१
दलबहादुर वली अमिन प्राविधिक शाखा ९८४९१४२४१०
Section: सहकारी तथा प्रशासन शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
ढुण्डीराज पन्थी खरिदार सहकारी तथा प्रशासन शाखा ९८४७११४७०४
शेर बहादुर कुँवर अधिकृत स्तर छैठौ सहकारी तथा प्रशासन शाखा
शारदा टन्डन कम्प्यूटर अपरेटर सहकारी तथा प्रशासन शाखा ९८५७०२८१५७
Section: वडा नं.५ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
शेषनारायण खनाल वडा सचिव वडा नं.५ को कार्यालय ९८६७२४२२१६
मीना खनाल कार्यालय सहयोगी वडा नं.५ को कार्यालय ९८४७०७१२८६
दिपा कुँवर कार्यालय सहयोगी वडा नं.५ को कार्यालय ९८६७००६८३२
Section: वडा नं.१ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
राधिका पाण्डेय वडा सचिव वडा नं.१ को कार्यालय ९८४७३३९०३३
देवप्रसाद बस्याल कार्यालय सहयोगी वडा नं.१ को कार्यालय ९८४७१०४३०२
पार्वती भण्डारी कार्यालय सहयोगी वडा नं.१ को कार्यालय ९८४७१८६१००
Section: वडा नं.८ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
निर्मला रोका वडा सचिव वडा नं.८ को कार्यालय ९८४४७५२०८८
लक्ष्मी बि.क. कार्यालय सहयोगी वडा नं.८ को कार्यालय ९८४७३७५३३३
Section: चालक
Photo Name Designation Section Email Phone
कमल पन्थी बारुण यन्त्र चालक चालक ९८४७४६५६४३
भरत पन्थी उपाध्याय सवारी चालक चालक ९८५७०६७९५९
बाबुराम गौतम सवारी चालक चालक ९८४७३९१०५१
बलबहादुर थापा सवारी चालक चालक ९८४७१५८०६५
दधिराम खत्री डोजर अपरेटर चालक ९८४७५७०३४१
कृष्ण प्रसाद पाण्डे सह चालक चालक ९८४०६३१४८३
Section: कार्यालय सहयोगी
Photo Name Designation Section Email Phone
टामलाल पन्थी कार्यालय सहयोगी कार्यालय सहयोगी ९८४७०५५२७५
सुशीला थापा कार्यालय सहयोगी कार्यालय सहयोगी ९८४७१८५३११
शोभाखर पोख्रेल कार्यालय सहयोगी कार्यालय सहयोगी ९८६७०४९०४९
लक्ष्मी पोख्रेल कार्यालय सहयोगी कार्यालय सहयोगी ९८४७४९४८७५
कृष्ण कुमारी खत्री कार्यालय सहयोगी कार्यालय सहयोगी ९८४७१०५३६१
सीता पन्थी कार्यालय सहयोगी कार्यालय सहयोगी ९८४७१६६३१३
प्रेमबहादुर मगर कार्यालय सहयोगी कार्यालय सहयोगी 9847024169
खोपलाल भुसाल कार्यालय सहयोगी कार्यालय सहयोगी ९८५७०७२६४०
भोजराज मरासिनी कुचिकार कार्यालय सहयोगी ९८४७१८५३७९
मधु बि.क. कार्यालय सहयोगी कार्यालय सहयोगी ९८६७९३३९७५
Section: वडा नं.१० को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
हुमबहादुर वि.क. कार्यालय सहयोगी वडा नं.१० को कार्यालय ९८४७२३२२१०
रेखा अर्याल वडा सचिव वडा नं.१० को कार्यालय ९८४७५९९२०४
सिता पाण्डे कार्यालय सहयोगी वडा नं.१० को कार्यालय ९८४७३४०६११
Section: योजना,अनुगमन तथा तथ्यांङ्क शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
विनोद मरासिनी कार्यक्रम अधिकृत योजना,अनुगमन तथा तथ्यांङ्क शाखा ९८५७०६१६६५
अस्मिता खड्का कार्यालय सहायक योजना,अनुगमन तथा तथ्यांङ्क शाखा ९८६७०१३८८९
Section: सूचना प्रबिधि शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
तपन पाण्डे सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना प्रबिधि शाखा ९८५११९४६१२
हिमबहादुर विश्वकर्मा सहायक कम्प्युटर अपरेटर सूचना प्रबिधि शाखा himshikhar1@gmail.com 9869280728
Section: शिक्षा शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
बिष्णु प्रसाद ज्ञवाली शाखा अधिकृत शिक्षा शाखा ९८४७०३२७११
कमला घिमिरे प्रा.स. शिक्षा शाखा ९८६९३१६९७७
Section: वडा नं.७ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
कृष्णप्रसाद पन्थी वडा सचिव वडा नं.७ को कार्यालय ९८४१९३७२८४
यमकला भट्टराई कार्यालय सहयोगी वडा नं.७ को कार्यालय ९८६७७२९४०३
बाबुराम पाण्डे कार्यालय सहयोगी वडा नं.७ को कार्यालय ९८६७१६८३६१
Section: कृषि विकास शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
हरिशरण पन्थी ना.प्रा.स. कृषि विकास शाखा ९८४७१९९८७०
शेखर घिमिरे ना.प्रा.स. कृषि विकास शाखा ९८६७२९५७८९
तारा पाण्डेय कृषि अधिकृत कृषि विकास शाखा ९८४५५१४२०४
Section: जिन्सी शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
राजेन्द्रप्रसाद खनाल कार्यालय सहायक जिन्सी शाखा ९८५७०६४७७५
Section: वडा नं.१४ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
इश्वरीप्रसाद पोखरेल कार्यालय सहायक वडा नं.१४ को कार्यालय ९८५७०६७१४४
देवबहादुर घर्ति सहायक स्तर पाचौ वडा नं.१४ को कार्यालय ९८५७०६४३०१
भोजिन्द्र बहादुर खत्री कार्यालय सहयोगी वडा नं.१४ को कार्यालय ९८६७००८२९७
Section: वन तथा वातावरण शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
शंकर प्रसाद गौतम सूचना अधिकारी वन तथा वातावरण शाखा suchanaadhikari@resungamun.gov.np ९८५७०६१७४४
Section: आ.ले.पा.शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
हरिप्रसाद पोखरेल आ.ले.प. अधिकृत आ.ले.पा.शाखा ९८५७०६७५९६
Section: राष्ट्रिय पून:निर्माण प्राधिकरण
Photo Name Designation Section Email Phone
विज्ञान पाण्डे अ.स. इन्जिनियर राष्ट्रिय पून:निर्माण प्राधिकरण ९८५७०५७१८९
Section: स्वास्थ्य शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
बोम बहादुर अर्याल सि.अ.हे.व.छैठौं स्वास्थ्य शाखा ९८५१२०११२२
मन्जु घर्ति मगर सि.अ.न.मि. अधिकृत छैठौ स्वास्थ्य शाखा ९८४७५२३२४९
दिनेश पन्थी ल्याव असिस्टेन्ट स्वास्थ्य शाखा ९८६३२९२८०९
Section: प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम
Photo Name Designation Section Email Phone
सन्तोष पन्थ रोजगार संयोजक प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम santoshpantha370@gmail.com ९८४१०५२०१२
राजसन श्रेष्ठ प्रा.स. प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम ९८४७५७०९९३
Section: आर्थिक प्रशासन शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
सरिता के.सी लेखापाल आर्थिक प्रशासन शाखा ९८६७१६६८११
सुर्यबहादुर थापा सह लेखापाल आर्थिक प्रशासन शाखा ९८६९४७५८९१
Section: महिला बालबालिका तथा जेष्ठ नागरिक शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
कल्पना पाण्डे महिला विकास निरीक्षक महिला बालबालिका तथा जेष्ठ नागरिक शाखा ९८४७१८५४४५
पार्वता पन्थी स.म.वि.नी. महिला बालबालिका तथा जेष्ठ नागरिक शाखा ९८४१३८०२७०
Section: वडा नं.३ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
घनश्याम खनाल वडा सचिव वडा नं.३ को कार्यालय ९८४९२२५१२७
हरिलाल भट्टराई कार्यालय सहयोगी वडा नं.३ को कार्यालय ९८४७३०९९४०
कविता जि.सि.के.सी. कार्यालय सहयोगी वडा नं.३ को कार्यालय ९८४७५०७७१२
Section: पशु विकास शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
रुमाखर मरासिनी प.स्वा.प्रा ( पाचौ) पशु विकास शाखा ९८४७१८५५८७
Section: वडा नं.२ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
ज्योति पोखरेल थापा वडा सचिव वडा नं.२ को कार्यालय ९८४७२९३४८५
कमला थापा कार्यालय सहयोगी वडा नं.२ को कार्यालय ९८४७५८१४४३
Section: राजश्व शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
सावित्री कुमारी भण्डारी स.म.वि.नी. राजश्व शाखा ९८४७१४८९८८
जमुना बस्नेत सहायक स्तर चौथो राजश्व शाखा ९८४३६९३६०६
Section: नगर प्रहरी शाखा
Photo Name Designation Section Email Phone
रामलाल मरिसिनी नगर प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा ९८४७०१८८१९
शालिकराम अर्याल नगर प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा ९८५७०६७९६४
जिवन पाण्डे नगर प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा ९८४५१८९०५९
बसन्त बस्नेत नगर प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा ९८४४७२५२८९
लक्ष्मी आचार्य नगर प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा ९८४७४४२३१०
जानका पाण्डे नगर प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा ९८४७२६२०३२
Section: वडा नं.४ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
लक्ष्मी के.सी वडा सचिव वडा नं.४ को कार्यालय
मिना आचार्य कार्यालय सहयोगी वडा नं.४ को कार्यालय ९८४७१८१६९३
Section: पंजीकरण सेवा इकाई
Photo Name Designation Section Email Phone
दिपक शर्मा एम.आई.एस.अपरेटर पंजीकरण सेवा इकाई ९८६७०३८५१०
सुशिला नेपाली एम.आई.एस.अपरेटर पंजीकरण सेवा इकाई 9847105872
पूर्ण बहादुर वि.क. फिल्ड सहायक पंजीकरण सेवा इकाई ९८४०६०९०८२
Section: वडा नं.९ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
गंगा पन्थी वडा सचिव वडा नं.९ को कार्यालय ९८६३४६५८६०
अनुपमा सुनार कार्यालय सहयोगी वडा नं.९ को कार्यालय ९८६७०१०७४१
Section: वडा नं.६ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
सुमित्रा मारासिनी कार्यालय सहयोगी वडा नं.६ को कार्यालय ९८४७४४२४०४
Section: वडा नं.११ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
प्रकाश अधिकारी वडा सचिव वडा नं.११ को कार्यालय ९८५७०७०८०१
गिता थापा कार्यालय सहयोगी वडा नं.११ को कार्यालय ९८४७३५८९५२
Section: वडा नं.१२ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
अम्बिका टन्डन कार्यालय सहयोगी वडा नं.१२ को कार्यालय ९८६७८७२२४८
Section: वडा नं.१३ को कार्यालय
Photo Name Designation Section Email Phone
शोभा सुबेदी थापा कार्यालय सहयोगी वडा नं.१३ को कार्यालय ९८४७४६५३५७